I Ori-Trail Rogaine de Arraiolossex 29/04/2022 14:18
Start list by classescreated by OEScore © Stephan Krämer SportSoftware 2022

 
 
Absoluto Masculino (5)4:00:00
Num2NameTeam
Diego Indalecio Fernandez / Jose Manuel NoguerasClub Fluvial Lugo @s Castrex@s
12Luís Gaspar / Rui GasparADM 1
Eduardo Silva Moreira / Paulo PalhinhaCP Abrunheira
Miguel Reis e Silva / Tiago Cantante RomãoCMOF
José Amândio / Luís AmândioCP Armada
 
 
Absoluto Feminino (3)4:00:00
Num2NameTeam
Ester Zita Nascimento / Maria Rodrigues / Andreia LealSesimbra team
Beatriz Pardal / Patricia PardalCOAAL
29Ana Ribeiro / Natacha CordeiroCP Armada OriPink
 
 
Absoluto Misto (6)4:00:00
Num2NameTeam
Carla Amorim / Pedro RamaOri-BTT
Alvaro Costa / Angela Costa / Sara Costa5Fs
Jose Martinho Silva / Irina SoaresTartarugas (des)Orientadas
14José Domingos / Tânia AgostinhoCPOC Mag8
8Aires Duarte / Fleky . / Maria CaladoCOA 4
Anabela André / Bruno AndréORIMARAO
 
 
Veteranos Masculinos (7)4:00:00
Num2NameTeam
26Eduardo Ferreira / Neville SuzmanMbcp 2
Pedro SilvaMile
Cláudio Tereso / Jorge Tavares LopesMapa na Mão, Pé no Chão.
Alexandre Cantanhede / José Pereira / Nuno CruzCP Armada Rogainers
Daniel Silva / Nuno PiresOri Viscondes
Luís Quinta-Nova / António BaptistaADFA/ATV
nc Daniel RaposoCOALA
 
 
Veteranos Femininos (4)4:00:00
Num2NameTeam
9M Jesus Leão / Olga PaulinoGDUA
Maria João Borges / Raquel LopesNós é mais bolos...
Ana Margarida Vaz / Joana MoutelaOri Tricanas
30Sofia Vedor / Suzana LampreiaCP Armada OriRun
 
 
Veteranos Mistos (5)4:00:00
Num2NameTeam
Emilia Silveira / Manuel Real / Paula ValenteCOAAL
28Luís Miguel Martinho / Sónia SaramagoATV
Arménio Mendes / Sandra FlorentinoCAOS/CPOC
19Susana Simões / Telmo VelosoGD4C VM
25Ana Jesus / Nuno Loução1
 
 
Super Veteranos Masculinos (2)4:00:00
Num2NameTeam
27Jorge Soares / Paulo PintoMbcp
31Carlos Serra / Inácio Cardoso / João SilvaDesnivel Vintage
 
 
Super Veteranos Mistos (6)4:00:00
Num2NameTeam
17Isabel Monteiro / José BolrãoCOC1
Reinaldo Mora / Zezinha MoraADM
24Eugénio S / Luciano Matos / Maria Jose Matos / Nair AZulanos
33David Afonso / Henrique Sacadura / Teresa RibeiroTAP 1
Ana Maria Conceição / Custódio PintoCOV-Natura
16Anabela Vieito / Carlos MonteiroCOC2
 
 
OPEN PED (12)2:00:00
Num2NameTeam
0Inês Fonseca / Tiago BorbinhasADRAA Avis 1
0Anabela Pires / Angelo Rosado / Rui OliveiraADRAA Avis
0Miguel Lopes / Dora Ferreira / Vítor LopesADM 2
0Bernardo Jacinto Rosa / Guadalupe Jacinto / João RosaJacinto Rosa
0Ana Raquel Martinsind
0Ana Catarina Foles / Daniel Lopes / Dorin GolovcaOs Heliorunners
0Jose Pires / Vanessa JorgeCPOC AvenTuristas
0Dinis Santo / Patrícia RosaCOC11
0ANDRÉ ROBERTO / Duarte SantoCOC10
0José Canoa / Jose Manuel MartinezYosolo
0Carmen Pedrero / Isabel Serrano / José Ángel RamosLAS GUIRIS
0Assunção Almeida / Helena LopesFlores Silvestres
 
 
Formação (1)1:00:00
Num2NameTeam
0Leonor Rosa / Lourenço RosaLR .